L’EQUIP BENJAMÍ MASCULÍ, LÍDER DE LA LLIGA CATALANA

Quan: 06-02-2018
Categoria: Tenis

El nostre equip benjamí masculí està signant una molt bona trajectòria dins la Lliga Catalana, ocupant ara mateix el lideratge. 

En la darrera jornada, es va adjudicar la victòria davant el Reus Monterols per 4-1- Amb aquest triomf, i a falta de tres jornades per tancar la primera fase, la classificació està encapçalada pel CT Lleida amb 17 punts, seguit del Reus Monterols A amb 12. Més enrere figuren el CT Mollerussa (9 punts però amb dos eliminatòries menys disputades), CT Tarragona (7 punts), Reus Monterols B (3), Gimnàstic de Tarragona (2) i CT Montblanc (0). La darrera jornada podria ser decisiva, ja que el nostre equip s’enfrontarà al CT Mollerussa. 

L’equip està format per Marc Rojo, Víctor Palomar, Bruno Melé, Oriol Fernández, Andreu Sáez i Martí Franco.